Nominujte na Ceny města Šumperka za rok 2018

15.10.2018
Město Šumperk vyhlašuje Ceny města Šumperka za rok 2018.  Zapojte se aktivně a nominujte občany města Šumperka, šumperské organizace, firmy a další na toto významné ocenění. Zasláním nominace se automaticky zapojíte do slosování o vstupenky na tuto prestižní akci.

Nominovat můžete celkem v devíti kategoriích: kultura, sport, významný počin v sociální a humanitární oblasti, vzdělávání, podnikání, architektura, životní prostředí a ekologie, cena mladých a přínos městu. Nominovat lze prostřednictvím elektronického formuláře i tištěného formuláře, který bude k dispozici v Informačním centru Šumperk na Hlavní třídě (budova divadla). Nominovat můžete do 31.12.2018. Ze zaslaných nominací vybere vítěze v jednotlivých kategoriích Zastupitelstvo města Šumperka na svém lednovém zasedání.

Slavnostní večer udílení Cen města se uskuteční v sobotu 13. dubna 2019 v šumperském divadle. Vstupenky na slavnostní udílení cen budou k dostání v průběhu března v šumperském divadle. Cena vstupenky bude činit 100,-Kč.

Převzato ODTUD

Aktuálně z Šumperska